Afdelingen - NBvV District Groningen

Ga naar de inhoud
Afdelingen binnen het district
Aduard
A36  Aduard  Vogelvereniging Kweeklust
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris

Mw. H. Molema-Stroetinga
A. Koopman
R. Vogelzang
J. van der Veen

050-5515051  molenmol@home.nl
0594-613602  aljekoopman47@hotmail.com

050-5123593  jrvogelzang58@hotmail.com
Bellingwolde
B25 Bellinwolde Vogelvereniging Vogelvreugd
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
S. Klooster
Mw. H. Norder
S. Klooster
T. Sweertman
0597-541611  stofferklooster@live.nl
0597-561950  h.n.order@hotmail.com
0597-541611  stofferklooster@live.nl
0597-541514  sweertman@zigo.nl
Bedum
B28  Bedum Vogelvereniging Intropika
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
H. Drenth
K. Haas
H. Schotanus
B. Hoekzema
050-3013940  mjc.drenth@hotmail.com
050-3014548  koosauk@ziggo.nl
050-3012778  hansschotanus@hotmail.com
0595-443156  fam.hoekzema@home.nl
Delfzijl
D22 Delfzijl Vogelvereniging de Eemskanters
 Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
T.F. Doesburg
H.E. Buist
H.van Dijken
H. Wierenga
0596-628667  ton.doesburg@outlook.com
0596-627111  de.eemskanters@live.nl
0596-592201  hans@vandijken.eu
0596-614376  hb.wierenga@home.nl
Appingedam-Delfzijl
D33 Appingedam - Delfzijl  Vogelvereniging  Eemsmond
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
A. van Kooten
Mw. S. van der Veur
J. Boneschansker
Mw. W. Winter-Klip
0596-592169  adrivankooten@planet.nl
0596-601364  vveemsmond@hotmail.com
0596-541951  boneschanskervof@ziggo.nl
0596-602055  wilma.winter@hotmail.com
Grootegast
G17 Grootegast Voliërevereniging  Onze Vogels
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
A. Diepstra
J.  van Esch
Arjan Zantinga
D. Huizinga
                         voorzitter@onzevogelsgrootegast.nl
0594-614323  jl.vanesch@gmail.com
06 23793423  penningmeester@onzevogelsgrootegast.nl
0594-612968  dirkgerry@home.nl
Glimmen
G21 Glimmen De Vogelvriend Glimmen
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
H. Weitering
mw. L. Suurd     ad interim
mw. L.Suurd
J.Wijkstra
0598- 392245  h.weitering01@kpnmail.nl
050-5418472  penningmeesterdvvglimmen@gmail.com
050-5418472  penningmeesterdvvglimmen@gmail.com
06-25048358  ringendvvglimmen@gmail.com
Hoogezand-Sappemeer
H32 Hoogezand - Sappemeer Vogelver. Zang & Kweeklust
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
S. Klein
P.J. Hiddinga
D. Welling
mw. Y. Klein - Wildeboer
06-21565428  info@zangenkweeklust.nl
0599-672413  secretaris@zangenkweeklust.nl
06-25044666  penningmeester@zangenkweeklust.nl
050-4042092  ringen@zangenkweeklust.nl
Hoogkerk
H40 Hoogkerk Onze gevleugelde vrienden
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
H. Kaper
E. Tel
J. Stinissen
J.Stinissen
06-30506413  harmkaper@gmail.com
06-28140890  ogvhoogkerk@gmail.com
06-29608499  jstinissen@ziggo.nl
06-29608499  jstinissen@ziggo.nl
Musselkanaal
M06 Musselkanaal Vogelvereniging Musselkanaal e.o.
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
R. Robbe
L.H.M. Wortelboer
A. Folkers
J.H.Heller
0599-610941 rudolf.robbe@ziggo.nl  
0599-417840 leowortelboer@gmail.com  
0599-454257 afolkers@hotmail.com  
0599-412468 henk.heller@tele2.nl  
Muntendam
M36 Muntendam Vogelvereniging Oost Groningen e.o.
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
M. Bettenbroek
S. Westerhof
Mw. S. Prak-Timmer
S. Westerhof
0598-624145  m.bettenbroek@ziggo.nl
06-30308081  secretarism36@kpnmail.nl
0598-615675  
06-30308081  secretarism36@kpnmail.nl
Nieuwe Pekela
N29 Nieuwe Pekela Vogelvereniging Nieuwe Pekela
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
C.H. Klok
H.O. Stevens
H.O. Stevens
M. Pie
0597-646217  
06-40014423 vogelvereniging.nieuwepekela@gmail.com
06-40014423  hostevens@planet.nl
0599-621361  mauricio_pie@hotmail.com
Oostwold
016 Oostwold Vogelvereniging Oldambt
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
F.J. 's Gravendijk
J.P. Rensema
J.J. Buze
F. van der Wal
0597-551799  fredsgravendijk@kpnplanet.nl
06-51236333  jurrensema@kpnplanet.nl
0597-417812  heidi@dierenzaakbuze.nl
06-52285501  Fritsvanderwal21@gmail.com
Onstwedde-Alteveer
O31 Onstwedde - Alteveer Vogelvereniging De Kolibri
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
J. Kalk
J. Kalk
M. Wubs
Jan Kalk
06-28729314 jankalk@hotmail.com
06-28729314 jankalk@hotmail.com
0599-454287  michielwubs2@hotmail.com
06-28729314  jankalk@hotmail.com
Oude Pekela
O32 Oude Pekela  Vogelvereniging  De Goudvink
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
A. van der Veen
C. Steijvers
H.O. Stevens
A. Meems
0597-614042  vanderveenabel@gmail.com
0597-613424  cgsteijvers@hetnet.nl
0597-645572  stev8288@planet.nl
06-46188553  auketine@hotmail.com
Schildwolde
S07 Schildwolde Vogelvereniging De Goudvink
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
H. Klok
W.J. Nuus
J. Perdon
H.J. Boer
0598-396133
0598-326275  w.nuus@kpnplanet.nl
050-4041379  pdteh@home.nl
0598-432303  boerproper@home.nl
Stadskanaal
S19 Stadskanaal Vogelvereniging Stadskanaal e.o.
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
E. Draijer
E. Draijer
W. Scheper
E. Draijer
0599-611153  drayered@ziggo.nl
0599-611153  drayered@ziggo.nl
0599-620757  wimscheper@gmail.com
0599-611153  drayered@ziggo.nl
Siddeburen
S46  Siddeburen Vogelvereniging  De Putter
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
K. Poort
mw. J Poort
J. van der West
mw. J. Poort
0598-422004  klaaspoort@hotmail.com
0598-422004  jacquelinepoort@hotmail.com
0598-788972  jeroenvanderwest@hotmail.nl
0598-422004  jacquelinepoort@hotmail.com
Veendam
V03  Veendam Vogelvereniging  De Vogelvriend
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
H. in 't Hout
G.J. van der Veen
J. Wijsbeek
K. Nieland
0598-713320  inthout@netvisit.nl
06-44950191  devogelvriend-v03@outlook.com
0598-618507
0598-622541
Vries
113 Vries Voliërevereniging  Oostermoer / Gorecht
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
R. Lokhorst
W. Noordveld
F. Swieringa
W. Panman
0592-541737  roy.lokhorst@outlook.com
0598-383010  w.noordveld@hetnet.nl
050-5416525  froukje1957@live.nl
06-51719494  w.panman@home.nl
Winsum
W10  Winsum Vogelvereniging  Kleur en Zang
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
K.A. de Blécourt
J. van der Zalm
J.J. Lever
J.H. Sok
050-3049311  klaasenjannie@hetnet.nl
050-8513368 zalmpie20@hotmail.com
0595-443823  hanlever@ziggo.nl
0595-851923  jaapsok@hotmail.com
Winschoten
W14  Winschoten Vogelvereniging  De Vogelvriend
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
Hoofd Vogelmarkt
S. Radix
M. Jansen
Heino Dekker
Jacob Koetje
Sietze Radix
0597-850321  s.radix@outlook.com
0597-412853  michajansen@ziggo.nl
0597-591934  heino.dekker@ziggo.nl
0597-531598  raka97iw@hetnet.nl
06-52570347  s.radix@outlook.com
Warfum-Uithuizen
W16  Warfum - Uithuizen Voliërevereniging 't Hoogeland
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
F. Postema
J. Heuvel
J. Frankruijter
H. Stel
050-5033795  folkertpostema@hotmail.com
0595-413897
 9985sc20a@hetnet.nl
0595-431592  jfrankruijter59@hotmail.com
0595-412538  destellage@hotmail.com
Woltersum
W31  Woltersum Vogelvereniging  De Kardinaal
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Ringcommissaris
R. Wiersma
Mw. J. Wiersma
M. Blink
H.J. Drenth
0596-628402  wiersma.r@outlook.com
06-30645954  dekardinaal@outlook.com
050-3023328  mblink@ziggo.nl
06-27440320  hj.drenth@home.nl
Terug naar de inhoud